MIBA s.r.o.

Jak u nás probíhá nábor

01

Zaslání životopisu

U každé pozice na webu je kontaktní formulář, do kterého napište, proč se ucházíte o vybranou pozici a proč bychom měli vybrat právě vás. Nahrajte svůj životopis a odešlete. Případně nám vše můžete napsat přímo na e-mailovou adresu jitka.nemeckova@miba.cz

02

Seznámení s uchazeči

Projdeme si váš životopis a motivační dopis. Vyhodnotíme, jestli odpovídáte požadavkům na danou pozici, a během pár dní vám dáme písemně či telefonicky vědět, zda vás pozveme na pohovor.

03

Osobní pohovor

Sejdete se s manažerem příslušného oddělení a personalistou, kteří se budou zajímat o vaše zkušenosti, praxi, dovednosti i podrobnosti o vás a vaši motivaci. Probereme vaše i naše představy o společném fungování a finanční ohodnocení.

04

Vyhodnocení výběrového řízení

Pečlivě si vybíráme uchazeče, kteří mají potřebné zkušenosti a znalosti a zapadnou do našeho týmu i různorodého pracovního prostředí. V případě úspěchu a vzájemných sympatií při výběrovém řízení obdržíte pracovní nabídku.

05

Nástup do práce

Domluvíme se na podrobnostech vašeho nástupu na novou pozici. Ze začátku vás čeká zaškolování a adaptace pod vedením vašeho nadřízeného nebo zkušenějších kolegů, abyste se co nejrychleji stal/a plnohodnotnou součástí týmu.

Chcete být součástí našeho týmu?

Podívejte se, koho právě hledáme. Třeba mezi volnými pozicemi najdete tu pravou pro vás.

Zobrazit volné pozice