MIBA s.r.o.

Studenti a absolventi

Získejte praxi už při studiu

Vyzkoušejte si už během studia na několikaměsíční praxi, jak vypadá práce na zakázkových interiérech nebo při výrobě veletržních expozic. V našich dílnách rádi zaměstnáme studenty truhlařiny, stolařiny, zámečnictví, výroby nábytku, malíře a natěrače nebo soustružníky.

Seznámíte se se všemi částmi zakázkové výroby od počátečního návrhu po finální montáž, naučíte se pracovat s jednotlivými stroji a poznáte, jak to funguje v mezinárodní firmě.

Craftsman

Proč jít na praxi k nám

Každá naše zakázka je originál, takže se rozhodně nebudete nudit. Naopak neustále budete rozvíjet své dovednosti a získávat nové zkušenosti. Po celou dobu se vám budou věnovat zkušení mistři, zakládáme si na lidském přístupu ke všem členům týmu a férovém jednání.

Kromě získání řady nových dovedností vás čeká i odpovídající finanční ohodnocení, protože si vážíme šikovných řemeslníků. A pokud si budeme vzájemně rozumět, rovnou vás po skončení školy zaměstnáme.

Pro více informací se mrkněte na náš web, který jsme právě pro studenty vytvořili.

Chci vědět víc

Jak praxe u nás vypadá

Po úvodním zaučení si pod vedením mistrů postupně vyzkoušíte všechny kroky potřebné pro výrobu zakázkového nábytku nebo veletržních expozic, od přípravy, přes samotnou výrobu jednotlivých částí, až po sestavení a montáž.

Pracovní doba je od 7 do 14 hodin, ráno dostanete přidělený konkrétní úkol a pustíte se do díla. Délka praxe záleží na vás, vašem přístupu a šikovnosti. Například plnohodnotného stolaře vychováme za 6 až 24 měsíců.

Craftsman

Zkušenosti spolupracovníků

Lukáš Hájek

Šéfmontér

Poslání a vize „S firmou spolupracuji již mnoho let v oblasti realizace výstavních expozic v zahraničí. Práce je pestrá, různorodá a co se mi na Mibě nejvíce líbí, je jistota a zázemí, kterých se mi zde dlouhodobě dostává.“

David Kopuletý

Projektový manager

Poslání a vize „Jsem ten, na koho se zákazníci obrací a kdo je provádí celým procesem zpracování vysněného interiéru. Práce ve společnosti nikdy není rutinní, je velmi různorodá, inovativní přístup firmy a stále se měnící trendy v oboru mi umožňují osobní rozvoj a přísun nových zkušenosti. Svůj pracovní den si plánuji sám. Pokud potřebuji, pracuji z domu.“

Iuliia Doroshenko

Konstruktér/ka

Poslání a vize „Ve firmě odpovídám za konstrukci nábytku, přetvářím návrhy designerů a architektů v reálné prvky, které je možné vyrobit, aby sloužily léta. Prolíná se zde koloběh nekončících inovací, novinek v informačních technologiích i výrobních postupech, designových a konstrukčních řešení, také se vyvíjí stále nové materiály a prvky. Práce konstruktéra ve firmě je rozmanitá, od řešení nábytku pro školy, muzea i soukromé osoby s požadavky mnoha atypických interiérových prvků. “

    Za zkoušku nic nedáš, pojď do toho!

    Odesláním zprávy souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů.
    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.