MIBA s.r.o.

Kdo jsme

MIBA Holding - Náš příběh může být i váš

Využíváme jedinečná designová i technická řešení při výstavbě rozsáhlých veletržních expozic a zakázkových interiérů. Jsme rodinná společnost, pracujeme v přátelské atmosféře a záleží nám na našich spolupracovnících. Staňte se součástí našeho týmu.

Společnosti a značky
Poslání a vize

Poslaní

„Přinášet jedinečná designová i technická řešení ve výstavbě rozsáhlých veletržních expozic a zakázkových interiérů.“

Vize

Být tou nejlepší volbou pro naše dlouhodobé obchodní partnery, přinášet inovativní řešení konstrukce veletržních expozic a poskytovat související servis na profesionální úrovni. Být spolehlivým dodavatelem zakázkových interiérů, určovat trendy v použitých materiálech i nadčasovým designem, poskytovat tu nejvyšší možnou kvalitu a dlouhodobou životnost našich produktů. Pro náš tým skvělých profesionálů vytvářet prostředí, kde se nejen dobře pracuje, ale i žije.

Naše hodnoty

Jdeme vstříc zákazníkům

Budujeme vztahy založené na profesionálním přístupu, spolehlivosti a kvalitě. Těší nás spokojenost zákazníků a chceme pro ně být dlouhodobým partnerem a nejlepší volbou.

Zajímáme se a inovujeme

Myslíme na budoucnost a díky úzké spolupráci se zákazníky se přizpůsobujeme jejich požadavkům i trendům trhu. Vždy se snažíme, aby zákazník dostal něco navíc.

Poctivost, důvěra a loajalita

Jednáme poctivě a budujeme vztahy založené na důvěře. Vůči společnosti jsme loajální, řešíme věci přímo a nic neskrýváme.

Hodnotu společnosti tvoří lidé

Vytváříme kolegům podmínky pro kvalitní pracovní i osobní život. Vážíme si zkušeností dlouholetých zaměstnanců, oceňujeme dobré nápady a aktivní přístup.

Jsme jeden tým

Naše výsledky nejsou dílem jednotlivců, podporujeme týmové hráče. Vše řešíme tak, aby se zaměstnanci mohli spolehnout na firmu i sebe navzájem.

Jsme pokorní a pořád se učíme

Nebereme jako samozřejmost, že se k nám zákazníci vracejí. Učíme se od nich, stále hledáme nové cesty a zlepšujeme interní postupy.

Zobrazit volná místa

Zkušenosti spolupracovníků

Lukáš Hájek

Šéfmontér

Poslání a vize „S firmou spolupracuji již mnoho let v oblasti realizace výstavních expozic v zahraničí. Práce je pestrá, různorodá a co se mi na Mibě nejvíce líbí, je jistota a zázemí, kterých se mi zde dlouhodobě dostává.“

David Kopuletý

Projektový manager

Poslání a vize „Jsem ten, na koho se zákazníci obrací a kdo je provádí celým procesem zpracování vysněného interiéru. Práce ve společnosti nikdy není rutinní, je velmi různorodá, inovativní přístup firmy a stále se měnící trendy v oboru mi umožňují osobní rozvoj a přísun nových zkušenosti. Svůj pracovní den si plánuji sám. Pokud potřebuji, pracuji z domu.“

Iuliia Doroshenko

Konstruktér/ka

Poslání a vize „Ve firmě odpovídám za konstrukci nábytku, přetvářím návrhy designerů a architektů v reálné prvky, které je možné vyrobit, aby sloužily léta. Prolíná se zde koloběh nekončících inovací, novinek v informačních technologiích i výrobních postupech, designových a konstrukčních řešení, také se vyvíjí stále nové materiály a prvky. Práce konstruktéra ve firmě je rozmanitá, od řešení nábytku pro školy, muzea i soukromé osoby s požadavky mnoha atypických interiérových prvků. “